نقش سوئیچ POE در دوربین مدار بسته IP

منتشرشده در مقالات سایت
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

POE یعنی تغذیه از شبکه،بدین معنا که بدون نیاز به آداپتور و کابل برق میتوان از طریق کابل شبکه دوربینهای IP را تغذیه نمود به بیان ساده تر بدون استفاده از کابل برق میتوان از طریق کابل شبکه ی CAT5 یا CAT6 دوربینهای IP را راه اندازی نمود.کلمه POE مخفف اصطلاح POWER ON ETHERNET می باشد. در اینصورت با استفاده از مزیت POE و عدم استفاده از کابل برق و منبع تغذیه که شامل پاور مرکزی یا آداپتور می باشد هزینه های نصب کاهش می یابد و به دنبال آن زمان لازم برای انجام پروزه کمتر بوده و نهایتا انجام کار نصب بسیار ساده تر صورت میپذیرد. در واقع بزرگترین مزیت دوربینهای POEحذف کابل کشی و آداپتور بوده که در نهایت باعث صرفه جویی در پروزه ها میگردد در صورت نیاز از UPS در این سیستم فقط کافیست تغذیه سوئیچ ها را به UPS متصل نموده و برق دوربینها را تامین نمایید.بزرگترین عیب موجود در دوربینهای POE الزام آوری استفاده حتمی از سویچ های POE است که همین امر باعث افزایش هزینه های پروزه خواهد شد.واضح است که با حذف کابل برق و آداپتور،هزینه های نصب کاهش می یابد اما قیمت نسبتا بالای سوئیچ های POE حذف هزینه های عدم استفاده از کابل برق و آداپتور را کاملا تحت الشعاع قرار داده که بنوبه خود یکی از معایب این تکنولوزی به شمار می آید.نکته قابل توجه این است که در صورت قطع دوربینهای مدار بسته از سوئیچ POE، سیستم کاملا خاموش شده و امکان ضبط تصاویر حتی با در اختیار داشتن حافظه SD میسر نخواهد بود.

z MPC IR 01 1

به هر حال تغذیه دوربین مدار بسته از طریق شبکه زمانی توجیه خواهد داشت که فاصله دوربینها تا هر سوئیچ زیاد باشد در غیر اینصورت استفاده از این گونه سوئیچ ها توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

گرد آوری، تنظیم و ارائه:واحد تحقیقات شرکت مهندسی صنایع و تجهیزات آراد تصویر

شرکت فروش دوربین مدار بسته

شرکت نصب دوربین مدار بسته

شرکت نصب دوربین مدار بسته ارزان

خواندن 6329 دفعه

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

دفتر مركزى شركت آراد تصوير

آدرس:تهران ،خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ولی عصر،خیابان فرشید ، پلاك ٨ ، طبقه ۳ ، واحد۱۵

شماره تلفن های: ۸۸۸۰۶۹۵۰ - ۸۸۹۸۶۲۲۸ - ۸۸۹۸۶۲۲۷ - ۰۲۱ 

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • انتشارات نشر جنگل

  شرکت آراد تصویر دوربین های با کیفیتی برامون نصب کردند که هم قیمت خوبی داشت وهم از خدمات خوبی برخورداره خواستم تشکری کرده باشم.
 • داروسازی بهوزان

  دوربین هاتون خیلی خوب بود از نصب سریع و خوبتون ممنونیم.
 • هواپیمایی قشم

  پس از کلی جستجو شرکت آراد تصویر رو پیدا کردیم و با خرید دوربین هامون از این شرکت و عملکردش راضی هستیم.
 • ایران بورچین

  با اونکه یکسال از نصب دوربین هایی که برامون نصب کردید میگذره اما هنوز کیفیتش مثل روز اولشه خواستم تشکری کرده باشم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4