دوربین مداربسته HYBRID

منتشرشده در مقالات سایت
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

 

 

 

دوربین های مداربسته HYBRID

این سیستم در مواردی که شما یک سیستم دوربین مداربسته آنالوگ موجود نصب شده دارید که تمامی دوربین ها از طریق کابل کواکسیال به DVR یا VCR سیم کشی شده اند و نیاز دارید که سیستم  موجود خود را بهبود و یا توسعه ببخشید، به کمک تان می آیند.

در مواقعی که افراد می خواهند تصمیم گیری کنند که سیستم دوربین مداربسته موجود خود را بهبود بخشند یا اینکه سیستم دوربین مداربسته جدیدی خریداری کنند، سؤال های زیر وجود دارد:

آیا می خواهید به جای دوربین های آنالوگ خود، دوربین های آنالوگ جدیدی نصب  کنید؟

آیا می خواهید از ترکیبی از تجهیزات موجود خود با دوربین های جدید IP  استفاده کنید؟

آیا می خواهید کاملاً از دوربین های IP استفاده کنید؟

CCTV-hybrid-network

هرچند پاسخ کاملاً واضحی وجود ندارد و هر موردی بسته به شرایط و امکانات موجود با مورد دیگر فرق می کند، بنابراین هر یک از این گزینه ها تحت شرایط خاص خود می توانند بهترین راه حل باشند.

با این حال به طور کلی در پاسخ به سؤال اول می توان گفت که اگرچه ممکن است با دوربین های آنالوگ جدیدتر به ویژگی های پیشرفته تری دست یابید اما عملکرد کلی سیستم بازتابی از همان سیستم آنالوگی که قبلاً داشته اید خواهد بود  و سؤال سوم نیز معمولاً  گران ترین گزینه خواهد بود، اما در پاسخ به سؤال دوم باید گفت این گزینه در بیشتر مواقع به کمک سیستم شما می آید و راه حل بهینه ای را ارائه می دهد.

سیستم های هیبریدی از ترکیب دوربین های مدار بسته آنالوگ موجود با دوربین مدار بسته IP جدید تشکیل می شود که این فرآیند از طریق ضبط و نمایش تصاویر دوربین های IP و هم دوربین های آنالوگ به جای NVR وDVR، بر روی یک ضبط کننده یکسان THE SAME RECORDER امکان پذیر می گردد.

همانطور که می دانید DVR ها ضبط کننده تصاویر برای سیستم های آنالوگ هستند و به طور مشابه NVR ها برای سیستم های تحت شبکه به کار می روند، درحالیکه سیستم  های هیبریدی هم از دوربین های تحت شبکه و هم از دوربین های آنالوگ پشتیبانی می کنند و در حقیقت به صورت ترکیبی از DVR/NVR می باشند.

مهمترین مزیت سیستم های ترکیبی این است که می توانند از NVR ها ارزان تر باشند و انتقال از دوربین های آنالوگ به تحت شبکه را آسان می کنند و با استفاده از سیستم های هیبریدی می توان از کلیه مزایای سیستم های آنالوگ و تحت شبکه به نحوی بهره برد که لطمه ای به کیفیت هیچ یک وارد نگردد.این سیستم دارای کانال هایی برای دوربین های آنالوگ و نیز دارای کانال های دیگری ویژه دوربین مدار بسته IPمی باشد و بنابراین می تواند از سیستمی که متشکل از هر دو نوع دوربین است، حمایت کند.

be28adfff47893c4519c1307dc6b8866 XL

ممکن است این سؤال به وجود آید که ترکیب این دو تکنولوژی در چه مواقعی به کار می آید؟

همانطور که می دانید دوربین های آنالوگ برای نظارت کلی یعنی مواقعی که دیدن جزئیات به طور واضح و شفاف نیاز نیست، بسیار مناسبند اما برای تشخیص و شناسایی جزئیاتی چون چهره افراد و یا نمره پلاک ماشین ها به دوربین هایی با وضوح بالاتر یعنی دوربین های  IP نیاز است و به همین دلیل گاهی تحت شرایط موجود، نیاز است این دو تکنولوژی با هم ترکیب شوند تا احتیاج شما را برآورده کنند و در عین حال از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد.

مزیت اصلی ایجاد سیستم های هیبریدی این است که شما می توانید از زیرساخت های آنالوگ موجود استفاده کنید و نیز امکان مقیاس پذیری و انعطاف پذیری بالایی به سیستم موجود می بخشند. همچنین از آنجا که خیلی از مواقع افراد بودجه کافی برای سیستم هایی که صرفاً از دوربین های IP تشکیل شده باشد ندارند، بسیار مفید  واقع می شوند و سبب کاهش چشمگیری در هزینه های انجام پروژه های بزرگ می گردند.

درحقیقت این سیستم پلی است مابین تکنولوژی سیستم های آنالوگ و سیستم های IPو به این معناست که می توانند،ترکیبی از این دو تکنولوژی استفاده کنید

شرکت نصب دوربین مداربسته

 

خواندن 1931 دفعه

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

دفتر مركزى شركت آراد تصوير

آدرس:تهران ،خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ولی عصر،خیابان فرشید ، پلاك ٨ ، طبقه ۳ ، واحد۱۵

شماره تلفن های: ۸۸۸۰۶۹۵۰ - ۸۸۹۸۶۲۲۸ - ۸۸۹۸۶۲۲۷ - ۰۲۱ 

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • انتشارات نشر جنگل

  شرکت آراد تصویر دوربین های با کیفیتی برامون نصب کردند که هم قیمت خوبی داشت وهم از خدمات خوبی برخورداره خواستم تشکری کرده باشم.
 • داروسازی بهوزان

  دوربین هاتون خیلی خوب بود از نصب سریع و خوبتون ممنونیم.
 • هواپیمایی قشم

  پس از کلی جستجو شرکت آراد تصویر رو پیدا کردیم و با خرید دوربین هامون از این شرکت و عملکردش راضی هستیم.
 • ایران بورچین

  با اونکه یکسال از نصب دوربین هایی که برامون نصب کردید میگذره اما هنوز کیفیتش مثل روز اولشه خواستم تشکری کرده باشم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4