نصب دوربین مدار بسته در واحدهای تجاری

منتشرشده در آموزش های سایت
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

یکی از نیازهای اساسی در واحدهای تجاری، تضمین امنیت و نظارت متناسب از این اماکن می باشد، کنترل ورود و خروج مراجعین به این مکان ها و یا لزوما کنترل و نظارت برای ورود و خروج از انبارها و نظارت دقیق بر صندوق های واحدهای تجاری که به کار دادوستد پولی و مالی مشغولند از دغدغه های اصلی صاحبان و مدیران این مجموعه ها به شمار می رود لذا مناسب ترین کار، نصب دوربین های مدار بسته جهت کنترل در واحدهای تجاری می باشد.

TE

انتخاب برند مناسب اصلی

از آنجایی که کاهش هزینه ها، ماندگاری و حفظ کیفیت، تجهیزات خریداری شده و همچنین دارا بودن حساسیت بالا در اماکن تجاری، از نگرانی های اصلی مدیران این گونه مجموعه ها می باشد، می بایست از برندهای معتبر برای تجهیز و نصب دوربین مدار بسته در این مکان ها استفاده گردد لذا شرکت مهندسی صنایع و تجهیزات آراد تصویر با سابقه ای درخشان در امر واردات، فروش، نصب و اجرا پروژه های بیشمار در واحدهای تجاری و تأمین تجهیزات مناسب و مطلوب، برندهای کره ای دوربین های مدار بسته CNB ، دوربین های مدار بسته MICRONIX، دوربین های مدار بسته SAMSUNG به طور معمول و برای کسانی که محدودیت هزینه کمی دارند برندهای SONY و PANASONIC را پیشنهاد می نماید.

در انتخاب نوع سیستم دوربین مدار بسته مناسب، با وجود استفاده فراگیر از دوربین های مدار بسته آنالوگ در محیط های تجاری، باید اشاره کرد که این نوع از دوربین های مداربسته معمولا بعضی از نیازهای خاص کارفرمایان را در خصوص رزولوشن و وضوح تصویر بسیار بالا در برخی از موارد که نیاز به دیدن جزئیات خاص با دقت بسیار بالا باشد را برآورده نمی نماید به همین منظور دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا دیجیتال HD می تواند گزینه مناسبی برای پوشش اینگونه نیازها در واحدهای تجاری باشد.

TEJ

انتخاب مناسب محل نصب دوربین مدار بسته

یکی از مهم ترین موارد نصب دوربین مدار بسته در واحدهای تجاری، کاربرد دوربین های مدار بسته برای مشاهده مشتریان و مراجعین در این واحدها می باشد به همین منظور می بایست یک دوربین مدار بسته را روبه روی مشتریان نصب نمود به گونه ای که در صورت امکان درب ورودی را نیز در واحدهای کوچکتر پوشش دهد.

یکی دیگر از موارد مهم نصب دوربین مدار بسته در واحدهای تجاری، ورودی واحد تجاری می باشد در صورتی که ورودی واحد تجاری از محل فروش فاصله زیادی داشته باشد، می بایست یک دوربین مداربسته جداگانه برای ورودی اصلی در نظر گرفته شود.

TEJARE

در واحدهای تجاری، تعبیه دوربینهای مدار بسته نصب شده باید برای کنترل فروشنده و صندوق، قفسه ها و انبارهای موجود در واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد که بسته به محیط و ابعاد و چیدمان داخلی این محیط ها، تعداد دوربین های مدار بسته مورد نیاز متغیر می باشد.

خواندن 1237 دفعه

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

دفتر مركزى شركت آراد تصوير

آدرس:تهران ،خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ولی عصر،خیابان فرشید ، پلاك ٨ ، طبقه ۳ ، واحد۱۵

شماره تلفن های: ۸۸۸۰۶۹۵۰ - ۸۸۹۸۶۲۲۸ - ۸۸۹۸۶۲۲۷ - ۰۲۱ 

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • انتشارات نشر جنگل

  شرکت آراد تصویر دوربین های با کیفیتی برامون نصب کردند که هم قیمت خوبی داشت وهم از خدمات خوبی برخورداره خواستم تشکری کرده باشم.
 • داروسازی بهوزان

  دوربین هاتون خیلی خوب بود از نصب سریع و خوبتون ممنونیم.
 • هواپیمایی قشم

  پس از کلی جستجو شرکت آراد تصویر رو پیدا کردیم و با خرید دوربین هامون از این شرکت و عملکردش راضی هستیم.
 • ایران بورچین

  با اونکه یکسال از نصب دوربین هایی که برامون نصب کردید میگذره اما هنوز کیفیتش مثل روز اولشه خواستم تشکری کرده باشم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4