بهترین دوربین مدار بسته برای نقاط عریض

منتشرشده در مقالات سایت
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بهترین دوربین مدار بسته برای نقاط عریض

نصب دوربین مدار بسته و نیز عملکردها و شیوه های نصب یکی دیگر از پارامتر مهم در زمینه خرید و انتخاب ایده آل دوربین مدار بسته می باشد.

یکی دیگر از مواردی که برای نصب دوربین مدار بسته علاوه بر فضای محیط انتخابی باید رعایت گردد انتخاب دوربین مدار بسته متناسب با محیط می باشد.

PANAR

به عنوان مثال می توان گفت، بهترین دوربین مدار بسته ای که می توانید برای یک محیط عریض در نظر بگیرید،  دوربین مدار بسته پانوراما مگاپیکسلی است زیرا علاوه بر اینکه نظارت تصویری محیط عریض را افزایش می دهد باعث کاهش هزینه های نصب دوربین مداربسته و هزینه ابزارهای زیرساختی و تجهیزات نیز گردیده و تا حد قابل توجهی به امنیت محیط شما کمک می نماید.

در واقع شما می توانید به راحتی با استفاده از این دوربین مداربسته با توجه به تعداد دوربین های اندک، فضای دید زیاد و با وضوح تصویر و رزولوشن بالاتری با جزئیات بیشتری به تصاویر نگاه کنید. این موضوع باعث می شود که عملکرد و استفاده از این سیستم برای کاربران ساده تر گردد.

ADAS

در هر صورت با استفاده از دوربین مداربسته با قابلیت دید پانورامایی میزان بازدهی می تواند به حداکثر رسیده و رعایت ایمنی با این دوربین امری چالش برانگیز خواهد بود. این موضوع به حدی است که دیگر دوربین های PTZ نیز برای این کار فاقد الویت خواهند بود زیرا دوربین مدار بسته PTZ فقط قادراست یک نقطه را در مسیر خود در یک زمان مشاهده نماید و امکان دارد در همان لحظه رویداد مهمی از نظر ایمنی در نقطه دیگر رخ دهد که در محدوده پوشش تصویری قرار نگیرد. دوربین هایی که با دید پانورامایی هستند لحظه و اتفاقی را از دست نمی دهند. دوربین مدار بسته با دید پانورامایی 180 تا 360 درجه می تواند فضای دید بیشتری را نمایش دهد در حالی که برای حالت عادی به چند دوربین PTZ احتیاج است. به عنوان مثال سه عدد دوربین پانورامایی 180 درجه ای در یک پمپ بنزین می گردد. این دوربین مدار بسته تصاویری با جزئیات کامل تری را از جایگاه های پمپ بنزین در اختیار ما قرار می دهد در حالی که می توانید با استفاده از یک دوربین 360 درجه پانورامایی برای محیط داخل فروشگاه در پمپ بنزین استفاده نمائید که قادرید تصاویر را با جزئیات بیشتر مشاهده نمائید.

شما با استفاده از اینگونه دوربین های مدار بسته خواهید توانست چهره افراد را به خوبی و یا شماره پلاک خودروها را در اختیار داشته باشید، بدون اینکه کوچکترین جزئیات را از دست بدهید.

امکانات نظارتی 180 و 360 درجه ای دوربین مداربسته پانوراما

مثال فوق مشخص می نماید که کاربر به چند صورت می تواند از دوربین مدار بسته پانوراما استفاده نمایید و همزمان به صورت دیجیتال به سمت چند نقطه از تصویر زوم نماید و این تنها کاری است که یک دوربین مدار بسته PTZ نمی تواند انجام دهد.

دوربین های مدار بسته پانوراما

این دوربین ها با وسعت دید 180 تا 360 درجه ای و وضوح تصویر 8 و 20 مگاپیکسلی که به این میزان قابل ارتقاء می باشد موجود است.

PA

در واقع از این طریق می توان حتی تصاویر محیط های وسیع تری را با جزئیات دقیق در اختیار داشت.

در حقیقت یک دوربین مدار بسته با تصویر پانوراما را می توان جایگزین چندین دوربین مداربسته یا PTZ نموده و در واقع از این طریق هزینه ها جانبی نصب دوربین مدار بسته و یا هزینه های نرم افزاری مربوطه را کاهش داد.

پوشش کامل و مداوم از فضای نصب، باعث افزایش اطمینان و کیفیت تصویر از محیط میشود. چون که این تصاویر با هدف تحقیق یا تعقیب قضایی در فعالیت های قانونی به شمار می روند. وضوح و کیفیت تصویر نیز نقش مهمی را ایفاء نموده و باعث افزایش تصاویر می گردد. به عنوان مثال در پارکینگ ها محیط های خارجی، شهرها، تالارها و پاساژها و... دوربین های مگاپیکسلی با کیفیت تصویر و صدای بالا می توانند تصاویر ویدئویی کارآمدی را از یک واقعه یا رویداد با جزئیاتی دقیق ارائه دهند.

خواندن 3311 دفعه

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

دفتر مركزى شركت آراد تصوير

آدرس:تهران ،خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ولی عصر،خیابان فرشید ، پلاك ٨ ، طبقه ۳ ، واحد۱۵

شماره تلفن های: ۸۸۸۰۶۹۵۰ - ۸۸۹۸۶۲۲۸ - ۸۸۹۸۶۲۲۷ - ۰۲۱ 

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • انتشارات نشر جنگل

  شرکت آراد تصویر دوربین های با کیفیتی برامون نصب کردند که هم قیمت خوبی داشت وهم از خدمات خوبی برخورداره خواستم تشکری کرده باشم.
 • داروسازی بهوزان

  دوربین هاتون خیلی خوب بود از نصب سریع و خوبتون ممنونیم.
 • هواپیمایی قشم

  پس از کلی جستجو شرکت آراد تصویر رو پیدا کردیم و با خرید دوربین هامون از این شرکت و عملکردش راضی هستیم.
 • ایران بورچین

  با اونکه یکسال از نصب دوربین هایی که برامون نصب کردید میگذره اما هنوز کیفیتش مثل روز اولشه خواستم تشکری کرده باشم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4