دوربین مداربسته آراد تصویر

دوربین مداربسته آراد تصویر

چرا در برخی از DVRها هارد دستگاه زود پر می شود؟

 

شاید پس از نصب دوربین مدار بسته به این دلیل که شنیده اید یک دستگاه DVR چهار کانال که تصاویر چهار عدد  دوربین مدار بسته را ضبط می نماید و در واقع تصاویر ضبط شده بر روی هارد داخل دستگاه DVR ذخیره می گردد، می بایست حدود یک ماه تصاویر دوربین مدار بسته را بر روی دستگاه ذخیره کرده باشد.

51a3864ed3ad604d2340c3f8fe249f94 XL

اما وقتی سراغ دوربین مدار بسته خود رفته و بعد از کلی جستجوی تصاویر متوجه می شوید که دستگاه DVR شما کمتر از یک ماه تصویر ضبط کرده دارد، فکر می کنید که فروشنده سر شما کلاه گذاشته و دستگاه DVR خوبی نخریده اید در صورتی که نکته مهمی که باید به آن توجه داشت علاوه بر تعداد دوربین های مدار بسته ای که به دستگاه متصل است، کیفیت ضبط دستگاه DVR می باشد، در واقع هر چقدر تصاویر با کیفیت بالاتر ضبط شوند هارد دستگاه DVR شما زودتر پر خواهد شد. برای رفع این مشکل یا باید کیفیت تصاویر دوربین های مدار بسته را کاهش داده و یا ظرفیت هارد ذخیره سایز دستگاه DVR را افزایش داد.

HDD1

اگر شما محدودیت هزینه ای نداشته باشید و دستگاه DVR شما نیز محدودیت پذیرش در افزایش ظرفیت هارد ذخیره ساز را نداشته باشد، می توانید با افزایش ظرفیت هارد ذخیره ساز تصاویر دوربین مداربسته، برای مدت زمان بیشتری تصاویر ضبط شده گذشته را در اختیار داشته باشید در غیر اینصورت مجبور خواهید بود که کیفیت ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته و یا تعداد دوربین های مداربسته نصب شده را کاهش دهید. در واقع با کاهش کیفیت تصاویر، روزلوشن و وضوح تصاویر ضبط شده کاهش یافته و ممکن است جزئیات زیادی را از دست بدهید. با افزایش تکنولوژی و امکان فشرده سازی تصاویر با فرمت های ضبط بالاتری، امکان داشتن تصاویر ضبط شده در مدت زمان بیشتری از تصاویر دوربین های مداربسته فراهم گردیده است. دستگاه های ضبط DVR جدیدی نیز تولید شده اند که قابلیت پشتیبانی هاردهای ذخیره سازی بیشتری در آنها برای ضبط تصاویر دوربین های مداربسته ایجاد گردید.

DVR SA

به همین منظور شرکت صنایع و تجهیزات آراد تصویر با ارائه دستگاه های DVR کره ای با ظرفیت پشتیبانی هاردهای ذخیره ساز تا ۱۲ ترابایت با فرمت 960H توانسته نیاز متقاضیانی را که به مدت زمان طولانی تری برای ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته احتیاج دارند، بر آورده نماید. این دستگاه ها با قابلیت شبکه بسیار قوی قادرند تصاویر دوربین های مدار بسته را از طریق شبکه اینترنت به صورت زنده و واقعی به هر نقطه که شما بخواهید انتقال دهند. این دستگاه ها با گارانتی مناسب شرکتی و قیمت مطلوب با تعداد ورودی های ۴-۸ و ۱۶ کانال جهت فروش به متقاضیان فعال در زمینه های حفاظتی وجود دارند برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش و بازرگانی شرکت تماس حاصل فرمائید.

H.264 و کاربرد آن در دوربین مدار بسته

منتشرشده در مقالات سایت
شنبه, 28 بهمن 1391 ساعت 19:44


H.264 و کاربرد آن در دوربین مدار بسته

h.264 چیست؟

H.264 و X.264 تفاوت ها و امکانات تبدیل یکی از جدیدترین و پرقابلیت ترین قالب بندی های روز فرمت H.264 می باشد. زمانی که این فرمت به بازار عرضه شده با رقیبی بسیار سرسخت در بازار کیفیت و حجم روبرو بود در واقع DIVX یک ابزار کدگذاری با کیفیت مناسب که در زمان ارائه H.264 توانسته بود قالب بندی خود را تا حد کدگذاری رزولوشن های 1080P و 720P ارتقاء دهد.

H.264

اما در همان ابتدای رقابت DIX.COM به عنوان ارائه گر رسمی قالبی بندی متوجه گردید که با رقیبی بزرگتر از اندازه های DIVX روبرو است.

نقطه ضعف های DIVX که در راس آن ساختار یکپارچه ویدئویی آن بود به مشکل بزرگی در برابر قالب بندی ناپیوسته H264 بدل شد.

DIVX در واقع فرمتی بر مبنای قالب بندی کلی AVI بود که اجرای هر حلقه از زنجیره کلی مستلزم پیدا شدن حلقه بعدی و تا آخر بود به این مفهوم که اگر HEADER فایل در ابتدا پیدا نمی شد کل فایل از دست رفته محسوب می شد و این ضعف در تمامی قالب بندی های مبتنی بر AVI و MPEG4 وجود داشت. از این حیث قالب بندی H.264 شباهت زیادی به MPEG1 و PEG2 دارد و در واقع ساختار ناپیوسته آن باعث می شود که در صورت خرابی در یک جای فیلم مابقی به کامل قابل دیدن باشد و کلیت فایل از بین نرود.

امکان برنامه ریزی H.264 تا فایل هایی با رزولوشن مگاپیکسلی و حجم کمتر از DIVX هم به این رقابت گرمای خاصی بخشید، از طرفی DIVX توانسته بود با فروش مجوز خوب به بازار بخش کننده های خانگی و سیستم های حفاظتی دوربین مداربسته و همکاری با آنها بازار خوبی به دست آورد که به راحتی حاضر نبود از آن دست بکشد. سازندگان دیسک های BLU RAY و HD-DVD خیلی زود به این نتیجه رسیدند که قالب بندی مورد علاقه آنان H264 است و نه DIVX.

H264K

با عرضه دیسک های فوق به بازار گستره فعالیت H.264 خیلی زودتر از آنچه پیش بینی می شد به سمت بازار HIGH DEFINITION سوق پیدا کرد و بلافاصله بعد از این سازندگان دوربین های فیلم برداری و دوربین های مدار بسته به سراغ H.264 رفتند. طراحان دستگاه های DVR و تجهیزات دوربین مدار بسته CCTV هم به این جرگه پیوستند و اکنون H.264 به فرمت قالب ویدئویی با کیفیت بالا مبدل شده است.

در بازار مبدل های غیررسمی اما هنوز مشکلات فراوانی وجود دارد. در واقع H.264 استانداردی برای کدگذاری تصویر متحرک است که توسط ITU و ISO مشترکا تدوین گردیده است.

در الگوریتم کدگذاری در H.264 تغییرات زیادی صورت پذیرفته است. بارزترین مشخصه این پروتکل حفظ کیفیت معقول تصویر در ارتباطات با پهنای باند پایین می باشد به عنوان مثال کیفیتی که با استفاده از استاندارد H.264 و پهنای باند 64 کیلوبیت در ثانیه حاصل می شود. قبلا با استفاده از استاندارد H.264 و پهنای باند 256 کیلوبیت در ثانیه میگردید در دستگاه های دی وی آر DVR قدیمی تر از فرمت های MPEG یا MPEG4 استفاده می شد که برای انتقال تصویر با کیفیت مناسب به پهنای باند زیادی نیاز داشت و همچنین دارای کیفیت ضبط پایین بود.

H26

در واقع H.264 نام دستگاه دی وی آر DVR و یا برند خاصی نیست و تنها نشان دهنده آن است که این دستگاه DVR از این پروتکل برای ضبط تصاویر استفاده می کند.

با استفاده از فرمت H.264 علاوه بر ضبط با کیفیت ترتصاویردوربین مدار بسته، حجم تصاویر ضبط شده نیز بسیار پایین تر از دیگر فرمت های ضبط می باشد. همچنین برای انتقال تصاویر پهنای باند زیادی لازم ندارد. برای اجرای فایل ها، با پسوند H.264 نیاز به پلیرهای خاصی می باشد که این نرم افزار در داخل سی دی که به همراه دی وی آر DVR می باشد قرار دارد. با اجرای این نرم افزار می توانید فایل هایی را که Back up گرفته اید را به راحتی اجرا کنید. البته دستگاه های دی وی آر DVRهای جدید این قابلیت را دارند که به هنگام پشتیبان گیری شما می توانید پسوند فایل را از H.264 به فرمت AVI تغییر دهید که اکثر پلیرها از این فرمت پشتیبانی می کنند.

شرکت صنایع و تجهیزات آراد تصویر به عنوان یکی از وارد کنندگان عمده دستگاه های ضبط DVR به روز و مجهز به تکنولوژی پیشرفته آماده ارائه به فروش دستگاه های DVR کره ای با کیفیت عالی به متقاضیان و همکاران فعال در زمینه سیستم های حفاظتی مدار بسته می باشد. لطفا با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمائید.

دوربین مدار بسته ضد انفجار

منتشرشده در مقالات سایت
جمعه, 27 بهمن 1391 ساعت 18:51

دوربین مدار بسته ضد انفجار

دوربین مدار بسته ضد انفجار EXPLOSION PROOF CCTV در واقع نوعی از دوربین های مدار بسته بسیار مقاوم می باشند که در مقابل انفجار و فشارهای بسیار شدید مصون بوده و آسیبی نمی بینند. بدنه این دوربین ها از فولاد بسیار قوی و ضد زنگ بوده که در مقابل عوامل طبیعی مانند رطوبت و حتی فشار گاز نیتروژن و گرد و غبار و مواد شیمیایی و انواع گازها از جمله استیلنن و سولفید هیدروژن از آن محافظت می نماید. این دوربین ها در مقابل پرتوهای ماوراء بنفش و بخار نمک و آلودگی هوا بسیار مقاوم بوده و برای مقاومت بیشتر بدنه فولادی ضد زنگ آن، الکترواندود شده است این دوربین های مدار بسته در هر محیطی قابل نصب بوده اما بیشترین کاربرد آن در محیط هایی است که در آن احتمال انفجار وجود دارد. محصولاتی مختلفی از این نوع دوربین مدار بسته تولیده شده که انواعی از این دوربین های مدار بسته دارای قسمت های گرم کننده و برف پاک کن گرفته تا قسمت های موقعیت یابی دوربین که هم در روز و هم در شب کار می کند و دارای قابلیت عکس برداری به صورت نوری یا حرارتی یا به وسیله اشعه مادون قرمز می باشند.

ENFEJAR12

اخیرا سه شرکت ژاپنی در یک پروژه مشترک توانسته اند دوربین مدار بسته ای رنگی و ضد انفجار تولید کنند که در مقایسه با نمونه های موجود در بازار از اندازه ای به مراتب کوچکتر و دارای عملکردی بسیار بهتر ودارای قیمت هایی کمتر از نصف  قیمت دوربین مدار بسته موجود برخوردار می باشد.

ENF

این نوع از دوربین های مداربسته که تمام استانداردهای بین المللی از جمله خاصیت ضد انفجاری، ضدآب و گرد و غبار، ضد خوردگی و ضد مواد شیمیایی را در خود دارند، قادر بوده در برابر انواع گازها از جمله استیلن و سولفید هیدروژن مقاومت کند. بدنه این نوع دوربین مداربسته، سیلندری شکل با ۷۵ میلی متر قطر و ۱۸۵ میلی متر طول و وزن 5/1 کیلوگرم می باشد. از این نوع دوربین مدار بسته در واحدهای صنعتی که با مواد بسیار خطرناک و مرتبط با صنایع شیمیایی، پتروشیمی، گاز، آهن، فولاد و دارویی سر و کار دارند استفاده می شود. این دوربین های مدار بسته در شرایط نامساعد جوی مقاومت بالایی داشته و قیمتی کمتر از دوربین های مدار بسته مشابه موجود دارند.

ENFEJAR

با توجه به منطقه مورد استفاده از گروه بندی متفاوتی برخوردار هستند. معمولا براساس استاندارد ATEX و ZONE منطقه خطر دسته بندی می شوند. این نوع دوربین های مدار بسته بیشتر در مناطق گازی مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت فنی مهندسی آراد تصویر به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سیستم های حفاظتی آماده ارائه خدمات فروش، نصب، اجرا و طراحی و مشاوره و همچنین عقد قرارداد خدمات تأمین و نگهداری و پشتیبانی پروژه های حفاظتی در سطح کشور و بازدید رایگان پروژه های در حال بررسی برای نصب دوربین های مدار بسته در تهران و حومه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی لازم به بخش فروش و بازرگانی تماس حاصل فرمائید.

دوربین مدار بسته ضدضربه

منتشرشده در مقالات سایت
جمعه, 27 بهمن 1391 ساعت 16:51

دوربین مدار بسته ضد ضربه

دوربین های وندال پروف یا دوربین مدار بسته ضدضربه VANDAL PROOF CCTV در واقع دوربین های مدار بسته ای هستند که با بدنه مقاوم فلزی ساخته می شوند. نصب دوربین مدار بسته وندال پروف یا همان دوربین ضدضربه در محیط هایی که دوربین مدار بسته به محافظت بیشتری در مقابل ضربات فیزیکی مستقیم نیاز دارد استفاده بیشتری دارد. به عبارت دیگر این نوع از دوربین های مدار بسته در مقابل ضربات فیزیکی مقاوم ترند اما معمولا نمی توانند در مقابل شلیک گلوله مقاومتی داشته باشند و به شدت توسط آن آسیب می بینند.

VAN

لذا برای محافظت دوربین های مدار بسته در مقابل شلیک گلوله باید از پوشش های ضدگلو (BULLET PROOF) استفاده شود. قیمت دوربین مدار بسته وندال پروف به علت بدنه فلزی مقاومی که دارند، کمی بالاتر است.

در جدول زیر میزان مقاومت بدنه دوربین مداربسته را در برابر ضربات فیزیکی که با استاندارد IK مورد سنجش قرار می گیرد مشاهده می کنید این جدول به شما کمک می کند تا در صورت لزوم خرید و استفاده از دوربین های مدار بسته ضدضربه با اطلاعات و دقت بیشتری به این امر مهم بپردازید.

درجه بندی IK

انرژی ضربه برحسب ژول

جرم وزنه برحسب کیلوگرم

فاصله وزنه از محفظه برحسب میلی متر

IK01

0/14

0/25

56

IK02

0/2

0/25

80

IK03

0/35

0/25

140

IK04

0/5

0/25

200

IK05

0/7

0/25

280

IK06

1

0/25

400

IK07

2

0/5

400

IK08

5

1/7

300

IK09

10

5

200

IK10

20

5

400

انواع مختلفی از دوربین مدار بسته ضدضربه VANDAL PROOF وجود دارند که برای خرید بهتر است از برندهای اصلی استفاده نمائید. برندهای CNB کره با کیفیت خوب می تواند گزینه مناسبی باشد دوربین مدار بسته دام ضدضربه وندال پروف مدل CNB LPL-21S و CNB LFM-21VF از دسته ی  دوربین مدار بسته کره ای هستند که علاوه بر دارا بودن قابلیت ضدضربه از رزولوشن ۶۵۰ تیوی لاین نیز برخوردارند.

LCK61VF1

برند دیگری که توصیه می گردد، دوربین مداربسته دام ضدضربه MICRONIX وندال پروف می باشد. این دوربین دام مایکرونیکس از مدل MX-VPV-72 DNS دارای بدنه ای بسیار مقاوم در برابر ضربات شدید بوده و با رزولوشن ۷۰۰ تیوی لاین گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

LFM21VF

شرکت مهندسی آراد تصویر به عنوان وارد کننده محصولات کره ای با کیفیت آماده فروش و نصب سیستم های حفاظتی به متقاضیان اینگونه تجهیزات می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش و بازرگانی تماس حاصل فرمائید.

Virtual light studio

منتشرشده در مقالات انگلیسی
پنج شنبه, 26 بهمن 1391 ساعت 15:46

Educational apps  Virtual light studio

A camera is only as good as the light available. In the Virtual Light Studio application above, you can see how different a scene do appear, depending on how much light there is, what type of light you're using and where you place your lighting

When the application opens, the time is set to noon. You can set the slider to different times of the day and see how the natural light decreases or increases

 

 • To add an illuminator, click On in the menu to the left and select either 50° or 100° beam angle
 • To move the illuminator sideways or up and down, click the arrows
 • To better visualize the placement of the illuminator, click the bottom thumbnail on the right
 • To change between white light and IR light, select the colored or black-and-white thumbnail respectively

 

Play around and see how a poorly installed illuminator lets the shadows cover the man in the shade or how brightness and glare makes the object invisible. And, if it's important to see colored details like the sign on the man's t-shirt, what type of light should you go for

دوربین مدار بسته ضدآب

منتشرشده در مقالات سایت
پنج شنبه, 26 بهمن 1391 ساعت 15:47

d48ed900e79fa9547169c26138b4cd8d XL1دوربین مدار بسته ضدآب

دوربین مداربسته ضدآب WEATHER PROOF CAMERAنوعی از دوربین مدار بسته ای هستند که دارای توانایی مقاومت در برابر نفوذ آب، در اندازه های معمول را دارند. معمولا استانداردهای مشخصی که با نام IP که مخفف INGREES PROTECTION است و به معنی محافظت در برابر نفوذ به کار می رود مشخص می شود که به عبارتی بعد از آن (IP) در کلمه می آید. ممکن است با مواردی مفهومی در عبارت های بسیار کوتاه مواجه شوید که به توضیح برخی از این موارد ذیل می پردازیم.

ـ حرف اول و دوم بعد از IP a , b:

ـ حرف اول (a):

ـ عدد 0 بدون محافظت.

ـ عدد 1 محافظت در برابر حجم های بزرگتر از ۵۰ میلی متر.

ـ عدد 2 محافظت در برابر حجم های بزرگتر از ۱۲ میلی متر.

ـ عدد 3 محافظت در برابر حجم های بزرگتر از 2/5 میلی متر.

ـ عدد 4 محافظت در برابر حجم های بزرگتر از 1 میلی متر.

ـ عدد 5 محافظت در مقابل گرد و غبار محدود.

ـ عدد 6 محافظت کامل (غیر قابل نفوذ) گرد وغبار.

VJL

حرف اول (b):

ـ عدد 0 بدون محافظت.

ـ عدد 1 محافظت به اندازه چکیدن آب.

ـ عدد 2 محافظت در برابر چکیدن قطرات آب در زمانی که دستگاه ۱۵ درجه با افق قرار گیرد.

ـ عدد 3 محافظ در برابر باران.

ـ عدد 4 محافظ در برابر پاشیدن آب.

ـ عدد 5 محافظ در برابر جت واش.

ـ عدد 6 محافظت در برابر فشارهای شدید آب.

ـ عدد 7 محافظت در برابر فشار یک متر زیر آب به مدت ۳۰ دقیقه.

عدد 8 محافظت در برابر غوطه ور بودن.

WFM-25F

در حال حاضر اکثر  دوربین های مدار بسته بولت CAMERA BULLET (برند)، حداقل استاندارد IP-66 را دارند و ضدآب هستند.

دوربین های دام ضدآب WEATHER PROOF از برند دوربین CNB کره ای مدل CNB LFM-21VF و دوربین مدار بسته دام CNB  مدل CNB LCK-61VF دارای رزولوشن ۶۵۰ تیوی لاین و دارای لنز وریفوکال و دید در شب، دوربین های بولت ضدآب WEATHER PROOF از همین برند با مدل های CNB WFL-21VF و مدل CNB XCM-21VF با لنز وریفوکال و دید در شب و دارای رزولوشن ۶۵۰ تیوی لاین از جمله دوربین مدار بسته CNB کره ای با کیفیتی هستند که با نصب بیشمار در پروژه های مختلف طی سال های گذشته باعث اعتبار هرچه بیشتر دوربین مدار بسته CNB  شده اند. علاوه براین، برند کره ای مایکرونیکس MICRONIX نیز با دوربین مدار بسته بولت MICRONIX مدل WPV 7050 IRS دید در شب و دوربین مداربسته دام MICRONIX مدل MX VPV 72 DNS دید در شب WEATHER PROOF از دسته دوربین های مدار بسته کره ای با کیفیتی هستند که برای فروش و نصب در پروژه ها آماده ارائه می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش و بازرگانی شرکت صنایع و تجهیزات آراد تصویر تماس حاصل فرمائید.

دوربین های مدار بسته HD-SDI

منتشرشده در مقالات سایت
چهارشنبه, 25 بهمن 1391 ساعت 19:22

دوربین مدار بسته HD-SDI

با توجه به نیاز روزافزون متقاضیان دوربین مدار بسته به داشتن وضوح تصویر و رزولوشن بالاتر در پروژه ها و تولید محصولات متنوع در این زمینه،نوعی از دوربین مدار بسته با کیفیتی مناسب به بازار عرضه شد که قابلیت ارسال تصاویر دوربین مداربسته با رزولوشن مگاپیکسلی را بر روی کابل های کواکسیال خواهد داشت در واقع دوربین مدار بسته HD، دوربین های مدار بسته ای مابین سیستم آنالوگ و تحت شبکه به حساب می آیند. این دوربین ها،در واقع دوربین مدار بسته HD-SDI نامیده می شوند که دارای مزایای هر دو سیستم می باشند. این نوع از دوربین های مدار بسته HD به سوئیچ شبکه نیاز نداشته و قابل اجرا در سیستم های قدیمی آنالوگ می باشند.

HDCDI

مزیت دوربین مدار بسته HD-SDI

مهمترین مزیت این نوع از دوربین های مدار بسته، عدم اتکا به شبکه LAN و امنیت بیشتر می باشد. با توجه به جدید بودن تولید این نوع از دوربین مدار بسته، هم اکنون تا رزولوشن 2/2 مگاپیکسل در دسترس می باشد.

بزرگترین ضعف دوربین مدار بسته HD-SDI ضعف در دستگاه های ضبط و ذخیره ساز تصاویر می باشد که تا به امروز فقط دستگاه DVR 4 و 8 کانال برای آن تولید شده است و کماکان خبری از دستگاه های DVR16 کانال و یا بالاتر برای سیستم دوربین های مدار بسته HD-SDI وجود ندارد.

HDSD

یکی دیگر از محدودیت های دوربین مدار بسته آنالوگ HD-SDI محدودیت کابل کشی که در واقع یکی از چالش های بزرگ در نصب دوربین مدار بسته به شمار می رود، بوده که حتی در صورت استفاده از بهترین نوع کابل کواکسیال RG نیز امکان بیشتر از ۱۵۰متر کابل کشی وجود نداشته و می بایست از یک تقویت کننده تصویر در طول کابل کشی استفاده گردد. به علت قیمت بالاتری که دستگاه های DVR چهار کانال سیستم HD-SDI در مقایسه با یک دستگاه DVR 16CH FULL D1 دارند، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نبوده و دارای توجیه اقتصادی نمِی باشند.

HDSDI1

شرکت فنی و مهندسی آراد تصویر آماده فروش و نصب انواع مختلفی از دوربین مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه با کیفیت در پروژه ها بوده و با استفاده از برندهای دوربین مدار بسته CNB و دوربین مدار بسته MICRONIX در نقاط مختلف باعث ایجاد رضایت مندی مطلوبی گردیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش و بازرگانی شرکت تماس بگیرید.

دوربین مدار بسته کنترل ترافیک چیست؟

منتشرشده در مقالات سایت
چهارشنبه, 25 بهمن 1391 ساعت 13:17

دوربین مدار بسته کنترل ترافیک چیست؟

دوربین کنترل ترافیک در واقع نوعی از دوربین مدار بسته می باشد که در حاشیه یک مسیر و یا بر روی دکل هایی که درعرض اتوبان ها، مسلط بر مسیر عبور خودروها و یا داخل خودروی پلیس نصب شده و وظیفه ثبت تخلفات رانندگی، شامل سرعت غیرمجاز، عبور از چراغ قرمز، استفاده غیر مجاز از خطوط ویژه اتوبوس، ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک و... را به عهده دارند.

 

انواع دوربین مدار بسته 

دوربین مداربسته کنترل خط ویژه اتوبوس

OTUBOS

 دوربین مدار بسته خط ویژه شامل یک سنسور نصب شده بر روی خیابان هستند. در واقع این سنسور یک دوربین مدار بسته را راه اندازی می نماید که قادر است شماره پلاک وسیله نقلیه را تشخیص داده و آن را با لیست شماره پلاک وسایل نقلیه مجاز مقایسه نماید.

گاهی اوقات نیزدوربین مداربسته بر روی اتوبوس ها نصب شده و شماره وسایل نقلیه غیرمجاز را تشخیص می دهند.

دوربین مدار بسته چراغ قرمز

GHERMEZ

دوربین چراغ قرمز نوعی از دوربین مدار بسته است که قادر است عکس و پلاک وسایل نقلیه ای که مرتکب عبور از چراغ قرمز می شوند را ثبت و ضبط نماید.

دوربین مدار بسته کنترل سرعت

SORAAT

این نوع دوربین جهت مقایسه سرعت وسایل نقلیه با سرعت غیرمجاز در مسیر عبوری به کار می رود. در واقع در این نوع از یک رادار داپلر، لیدار (وسیله تعیین فاصله مبتنی بر لیزر) و ابزار تشخیص شماره پلاک خودرو استفاده می گردد.

در واقع عملکرد این دوربین ها باعث می شود زمان عبور از دو نقطه متوالی ثبت گردیده و بر این اساس قادر خواهید بود که سرعت متوسط وسیله نقلیه را در فاصله مورد نظر به دست آورید. در صورتی که سرعت به دست آمده از سرعت مجاز در آن مسیر بیشتر باشد. شماره پلاک وسیله نقلیه مورد نظر ثبت و جهت اعمال قانون گزارش می گردد. پس از ثبت گزارش تخلف انجام گرفته قبوض جریمه به درب منزل یا نشانی ثبت شده در سیستم های راهنمایی و رانندگی ارسال می گردد. امروزه با استفاده از این تکنولوژی های بروز همواره شاهد کاهش تخلفات رانندگی و افزایش ضریب ایمنی در سطح معابر عبوری می باشیم.

از سایر دوربین های مدار بسته ای که در معابر مختلف برای کنترل موارد مشابه کاربرد دارند می توان به دوربین مداربسته محدوده کنترل ترافیک – دوربین مدار بسته کنترل خطوط HOV – دوربین های مداربسته نظارت بر تقاطع های خطوط راه آهن – دوربین های مداربسته محل های اخذ عوارضی – دوربین مداربسته کنترل وسایل نقلیه دارای آلودگی صوتی – دوربین های مدار بسته تشخیص و ثبت پلاک وسایل نقلیه – دوربین های مدار بسته کنترل محل های گردش ممنوع نام برد.

دوربین مدار بسته محدوده طرح ترافیک

TRAFFIC

یکی از مهمترین کاربردهای دوربین مدار بسته در سطح شهر، نصب دوربین مدار بسته برای مبادی ورودی و خروجی محدوده مشخص شده طرح ترافیک می باشد.

به علت گستردگی این معابر، امکان پوشش و کنترل تمامی معابر امکان پذیر نبوده و یا نیازمند نیروی اضافی بسیار زیادی خواهد بود لذا با نصب دوربین مدار بسته در مبادی ورودی و خروجی این گونه معابر به راحتی می توان به ثبت تخلفات رانندگانی که به صورت غیرمجاز به تردد در اینگونه اماکن می پردازند نائل آمد. استفاده از اینگونه تجهیزات از جمله دوربین مدار بسته کمک شایانی به کنترل ترافیک در شهرهای بزرگ نموده که باعث کاهش ترافیک و آلودگی هوا در این کلان شهرها گردیده است.

دوربین مدار بسته سونی SONY

منتشرشده در مقالات سایت
دوشنبه, 23 بهمن 1391 ساعت 15:58

دوربین مدار بسته سونی SONY

یکی از برندهای معروف در سیستم های حفاظتی دوربین مدار بسته که از شهرت بالایی در ایران نیز برخوردار است دوربین مدار بسته سونی SONY می باشد. کمپانی سونی SONY یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان دوربین در جهان می باشد. این کمپانی ژاپنی با استفاده از قطعات با کیفیت دارای تکنولوژی روز همواره به نیاز مشتریان دوربین مدار بسته توجه خاصی داشته و سعی نموده با تولید دوربین مدار بسته سونی SONY با کیفیت بالا و کاربرد مناسب، باعث رضایت مشتریان خود گردد.

sony

شرکت صنایع و تجهیزات آراد تصویر به عنوان یکی از عرضه کنندگان برندهای معتبر در ایران، امروز به معرفی چند محصول از برند دوربین مدار بسته سونی می پردازد. علاقه مندان به تهیه دوربین مداربسته می توانند با بهترین قیمت دوربین مدار بسته ممکن محصولاتی کاملا اورجینال و اصلی را به همراه گارانتی معتبر از ما بخواهند. محصولی که به شما معرفی می کنیم با نام SNCCS10 در بازار معروف بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی برای امور نظارتی تحت شبکه می باشد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این دوربین مداربسته می توان به داشتن قابلیت موشن دتکتور داخلی و دارا بودن آلارم رکورد در این دوربین مدار بسته سونی اشاره نمود. وجود لنز پرقدرت اتوآیریس باعث شده تا از این دوربین مدار بسته تنها انتظار کیفیت بالا را داشته باشیم. لذا شما می توانید با توجه به خصوصیات فیزیکی دوربین مدار بسته اقدام به نصب دوربین مدار بسته سونی هم در فضای داخلی و هم در فضاهای خارجی نمائید. این مدلهای دوربین مدار بسته سونی را می توانید در کاور و پایه های IP-66 نیز در فضای بیرونی نصب نمائید.

snccs10

دوربین سونی SONY

تولید عکس هایی با روزلوشن بسیار بالا همراه با رنگ بندی بسیار عالی از جمله دیگر خصوصیات منحصر به فرد این دوربین سونی SONY می باشد.شما می تواند با استفاده از این دوربین مدار بسته سونی به صورت همزمان اطلاعات خود را به چند کامپیوتر ارسال نمائید.

دوربین مداربسته سونی از میان سایر محصولات مشابه نسبت به کیفیتی که ارائه می دهد بسیار مقرون به صرفه بوده و برای آن دسته از متقاضیانی که به دنبال بهترین ها هستند مناسب ترین گزینه خواهد بود. شما می توانید در این دوربین های مدار بسته از یک رمز عبور و یک سیستم فیلترینگ برای ارتقاء امنیت سیستم استفاده نمائید.

مدل دیگری از دوربین سونی که به معرفی آن می پردازیم مدل SNC-CS50N می باشد. در واقع اگر به دنبال آخرین تکنولوژی های پردازش تصاویر در دوربین های مداربسته با کیفیت هستند. این دوربین مدار بسته سونی، بهترین گزینه خواهد بود.

پس از نصب دوربین مدار بسته سونی در محیط مورد نیاز از این مدل می توانید تصاویری با فرمت های مختلف دریافت نمائید که در واقع یکی از مزیت های این مدل از دوربین مدار بسته سونی SONY به شمار می آید.وجود یک الگوریتم داخلی در سیستم باعث شده تا امکان استفاده در شب و روز برای این دوربین فراهم آید. اگر محیط شما کم نور باشد به راحتی می توانید تصاویری با شفافیت بالا در اختیار داشته باشید.

snc-cs50n

در واقع وجود دتکتورهای هوشمند در این مدل دوربین مدار بسته سونی باعث شده تا نظارت و مانیتورینگ آن به بهترین شکل ممکن انجام گردد. شما می توانید برای تهیه دوربین مدار بسته سونی با بخش فروش و بازرگانی شرکت آراد تصویر تماس حاصل فرمائید.

دوربین مدار بسته پاناسونیک PANASONIC

منتشرشده در مقالات سایت
دوشنبه, 23 بهمن 1391 ساعت 11:23

دوربین مدار بسته پاناسونیکPANASONIC

دوربین پاناسونیک PANASONIC

امروزه با رواج فرهنگ نصب دوربین مدار بسته در اکثر اماکن تجاری، صنعتی و پرتردد، همواره با متقاضیانی روبرو هستیم که به دنبال دوربین  مدار بسته با کیفیت هستند. این متقاضیان علاوه بر کیفیت خواهان خرید دوربین مدار بسته ای هستند که در مقایسه با برندهای مشابه در قیمتنیز دارای ویژگی خاصی باشند. این ویژگی ها علاوه بر داشتن قابلیت های فنی در تکنولوژی بالای ساخت دوربین مداربسته می تواند در مناسب بودن قیمت دوربین نیز تأثیرگذار باشد. با افزایش کارایی و کیفیت دوربین مدار بسته، اگر بتوان قیمت دوربین را در حد گذشته ثابت نگه داشت و یا حتی برای رقابت بهتر قیمت آنرا نیز را کاهش داد. بسیار تأثیرگذار خواهد بود زیرا قیمت دوربین مدار بسته خود به تنهایی یکی از فاکتورهای موثر در خرید دوربین مداربسته به حساب می آید.

PA

یکی از برندهای با کیفیتی که موفق به انجام این کار با روشی موفق گردیده دوربین مدار بسته پاناسونیک می باشد. در واقع سیستم های حفاظتی و نظارت الکتریکی پاناسونیک PANASONIC یکی از برترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار دوربین مداربسته ایران و جهان می باشد.

کارایی، کیفیت، استقامت و ماندگاری، دقت و عملکرد مناسب دوربین مدار بسته پاناسونیک PANASONIC باعث گردیده که این محصول در مکان های صنعتی، حساس و نیاز به دقت بالا، نصب گردد.

دوربین های پاناسونیک PANASONIC با برخورداری از تکنولوژی بالا و به روز در ساخت دوربین مدار بسته با استفاده از چیپست های با کیفیت و قطعات اصلی از شهرت خاصی در بازار ایران بهره مند است.

این دوربین ژاپنی با کیفیت در مدل های بسیاری تولید گردیده که به شرح مختصر برخی از پرمصرف ترین دوربین های مدار بسته پاناسونیک که بسیار رایج هستند می پردازیم.

ـ دوربین مدار بسته اسپیددام پاناسونیک مدلWV-CS950

PANASONIC950

ـ دوربین متحرک دام پاناسونیک INDOOR SPEED DOME

ـ مجهز به پردازشگر دیجیتالی DSP

ـ دارای تکنولوژی منحصر به فرد SUPER DYNAMIC 111

ـ دارای رزولوشن TVLINE 540

ـ نیاز به حداقل نور 0/04 لوکس

ـ DAY – NIGHT

ـ مجهز به لنز 3/8الی 114MM و 300X زوم

ـ سرعت چرخش ۴۰۰ درجه در ثانیه

ـ دوربین مدار بسته صنعتی پاناسونیک مدل WV-CZ352

352

ـ دوربین مداربسته صنعتی پاناسونیک با قابلیت زوم 220X

ـ مجهز به پردازشگر دیجیتالی DSP

ـ دارای رزولوشن ۵۲۰ TVLINE

ـ نیاز به حداقل نور 0/04 لوکس

ـ DAY – NIGHT

ـ دوربین مدار بسته دام پاناسونیک مدل WV-CF102

102

ـ دارای رزولوشن بالا

ـ دارای ظاهری زیبا و مناسب

ـ دارای قابلیت های ABS,BLC,ATW,ALC

ـ دارای دو حالت بالانس

ـ دارای لنزهای اتوماتیک

ـ دارای درایو عمودی داخلی

ـ دارای لولای سه جهتی افقی – عمودی – محوری

دوربین مدار بسته پاناسونیک PANASONIC اسپیددام OUT DOOR SPEED DOME نیز در مدل های مختلف جهت ارائه به متقاضیان نصب دوربین مدار بسته پاناسونیک PANASONIC موجود می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش و بازرگانی شرکت مهندسی صنایع و تجهیزات آراد تصویر تماس حاصل فرمائید.

دفتر مركزى شركت آراد تصوير

آدرس:تهران ،خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ولی عصر،خیابان فرشید ، پلاك ٨ ، طبقه ۳ ، واحد۱۵

شماره تلفن های: ۸۸۸۰۶۹۵۰ - ۸۸۹۸۶۲۲۸ - ۸۸۹۸۶۲۲۷ - ۰۲۱ 

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • انتشارات نشر جنگل

  شرکت آراد تصویر دوربین های با کیفیتی برامون نصب کردند که هم قیمت خوبی داشت وهم از خدمات خوبی برخورداره خواستم تشکری کرده باشم.
 • داروسازی بهوزان

  دوربین هاتون خیلی خوب بود از نصب سریع و خوبتون ممنونیم.
 • هواپیمایی قشم

  پس از کلی جستجو شرکت آراد تصویر رو پیدا کردیم و با خرید دوربین هامون از این شرکت و عملکردش راضی هستیم.
 • ایران بورچین

  با اونکه یکسال از نصب دوربین هایی که برامون نصب کردید میگذره اما هنوز کیفیتش مثل روز اولشه خواستم تشکری کرده باشم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4