خرید دوربین مدار بسته

منتشرشده در مقالات سایت
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

خرید دوربین مدار بسته

امروزه در اکثر پروژه های ساخته شده، الزام خرید دوربین مدار بسته برای نصب در محیط های مورد نیاز از الویت های اولیه به شمار رفته که حتی بعضا با پیش بینی خرید دوربین مدار بسته در هنگام طراحی های اولیه ساخت در پروژه هایی مواجه می شویم. در واقع مشاوران و طراحان امروزی می دانند که انجام و طراحی بعد از اتمام ساخت پروژه ها علاوه بر تحمیل هزینه های اضافی، ممکن است زیبایی درنمای داخلی و خارجی اماکن و عدم همگونی تجهیزات مصرفی تأثیر گذار باشد، لذا با پیش بینی اولیه قبل از ساخت، نتیجه مطلوب تری حاصل خواهد گردید.

KHARID

انتخاب نوع تجهیزات خریداری شده نیز در میزان هزینه برآوردی موثر بوده و با مشاوره مستمر با شرکت های طراح و مجری در این زمینه می توان به انتخاب بهترین گزینه ها، متناسب با محیط نصب دوربین مدار بسته نائل آمد.

به صورت کلی سیستم های حفاظتی مدار بسته به دو سیستم مدار بسته آنالوگ و سیستم مدار بسته تحت شبکه یا IP تقسیم بندی می شوند، در واقع هر آنچه به غیر از این دو مورد می شنویم زیرشاخه های مرتبط با این دو سیستم بوده و مطمئنا خارج از آن نخواهد بود.

استفاده از سیستم های آنالوگ به علت هزینه های به مراتب کمتر آن، رایج تر بوده و کاربرد بسیاربالاتری دارد. اما برای آن دسته از متقاضیانی که نیاز به رزولوشن و وضوح تصویر بالاتری داشته و محدودیت هزینه کمتری در خرید دوربین مدار بسته دارند، دوربین مدار بسته تحت شبکه، گزینه مناسبی خواهد بود. در واقع قیمت دوربین مدار بسته، یکی از پارامترهای مهم در خرید دوربین مدار بسته بوده که بسته به نیاز متقاضیان، بسیار گستره می باشد.

KHAR

انتخاب برند اصلی و با کیفیت نیز یکی از مهم ترین موارد در خرید دوربین بوده که با تحقیق مناسب نسبت به اصالت کیفیت قطعات استفاده شده در دوربین مدار بسته، می توان به تهیه و خرید تجهیزات مدار بسته با کیفیت اقدام نمود، البته ممکن است این سوال پیش آید که چگونه می توانیم نسبت به کیفیت قطعات استفاده شده در ساخت دوربینآگاهی یابیم؟ در پاسخ باید گفت که در واقع تست و شناخت قطعات استفاده شده در ساخت دوربین مداربسته یک امر کاملا تخصصی بوده که بهترین توصیه به متقاضیان خرید دوربین مداربسته، خرید اینگونه تجهیزات از شرکت های معتبر که دارای سابقه و تجربه کافی در این زمینه می باشد، خواهد بود.

خرید دوربین مدار بسته از برندهای معتبر و با کیفیت باعث حفظ سرمایه و کارایی به مراتب ایده آل تر در سیستم های حفاظتی خواهد شد. ماندگاری کیفیت اولیه و استقامت و طول عمر دوربین مدار بسته در شرایط محیطی و آب و هوایی مختلف از دیگر مزیت های خرید دوربین مداربسته از برندهای معتبر می باشد.


خرید دوربین مدار بسته CNB

دوربین مدار بسته CNB در واقع یک برند کره ای است که توصیه ما به شما خواهد بود این برند علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا در مقایسه با تجهیزات هم ردیف از قیمت مناسبی در مقایسه با قیمت دیگر دوربین های موجود در بازار برخوردار است.

images


خرید دوربین مدار بسته مایکرونیکس MICRONIX 

این دوربین که یک برند کره ای دیگر است، گزینه مناسبی برای انتخاب خواهد بود. در واقع این تجهیزات علاوه بر دارا بودن کیفیت خوب از قیمت بسیار مناسبی نیز در مقایسه با تجهیزات مشابه برخوردار بوده که با نصب دوربین از این برند کره ای، از مطلوبیت بالایی بهره مند خواهید شد.

با مشاوره، مشاورین شرکت مهندسی صنایع و تجهیزات آراد تصویر خواهید توانست بهترین خرید دوربین مدار بسته را متناسب با محیط نصب دوربین مداربسته داشته و با جانمایی و اجرای فنی در هنگام نصب دوربین مدار بسته، علاوه بر پوشش کامل محیط نصب دوربین ها از نصب بیش از نیاز دوربین ها در محیط جلوگیری به عمل آمده و هزینه به مراتب کمتری خواهید داشت. در واقع این شرکت با فروش دوربین مدار بسته از برندهای کره ای اصلی دوربین های مدار بسته با نام های CNB و MICRONIX توانسته رضایت بخش اعظمی از متقاضیان اینگونه سیستم ها را به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش و بازرگانی تماس حاصل فرمائید.

خواندن 9200 دفعه

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

دفتر مركزى شركت آراد تصوير

آدرس:تهران ،خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ولی عصر،خیابان فرشید ، پلاك ٨ ، طبقه ۳ ، واحد۱۵

شماره تلفن های: ۸۸۸۰۶۹۵۰ - ۸۸۹۸۶۲۲۸ - ۸۸۹۸۶۲۲۷ - ۰۲۱ 

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • انتشارات نشر جنگل

  شرکت آراد تصویر دوربین های با کیفیتی برامون نصب کردند که هم قیمت خوبی داشت وهم از خدمات خوبی برخورداره خواستم تشکری کرده باشم.
 • داروسازی بهوزان

  دوربین هاتون خیلی خوب بود از نصب سریع و خوبتون ممنونیم.
 • هواپیمایی قشم

  پس از کلی جستجو شرکت آراد تصویر رو پیدا کردیم و با خرید دوربین هامون از این شرکت و عملکردش راضی هستیم.
 • ایران بورچین

  با اونکه یکسال از نصب دوربین هایی که برامون نصب کردید میگذره اما هنوز کیفیتش مثل روز اولشه خواستم تشکری کرده باشم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4