انتخاب نصاب دوربین مدار بسته

منتشرشده در مقالات سایت
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

انتخاب نصاب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته:

شاید یکی از اساسی ترین موارد پس از خرید دوربین مدار بسته، انتخاب مجری یا نصاب مناسب برای نصب دوربین مدار بسته یا سیستم های حفاظتی باشد. اینکه چگونه می توان یک نصاب یا مجری مناسب پیدا کرد، کار ساده ای نخواهد بود زیرا انتخاب نصاب ماهر و با تجربه کاری بسیار مشکل بوده و در صورتی که انجام عملیات نصب دوربین مدار بسته را به افراد یا شرکت های تازه کار بسپارید، متحمل خسارات زیادی خواهید شد.

NASAB1

در واقع نصب سیستم مدار بسته هزینه های جانبی زیادی دارد. این هزینه ها شامل هزینه نیروی انسانی، هزینه حمل و نقل تجهیزات و نفرات، هزینه ابزار آلات نصب، هزینه های خدمات گارانتی در آینده و... خواهد بود.

در صورت کلی اگر خودتان توانایی نصب دوربین مدار بسته را ندارید بهتر است که خرید دوربین مدار بسته و دستگاه ضبط DVR و کلیه متعلقات مورد نیاز را از یک شرکت دوربین مدار بسته معتبر انجام داده و نصب دوربین مداربسته و گارانتی آن را نیز به آن شرکت دوربین مداربسته بسپارید در این صورت می توانید از گارانتی مناسبی نیز بهره مند گردید.

اگر بخواهید دوربین مدار بسته و تجهیزات آن را خودتان از فروشگاه ها فعال در این زمینه خریداری نمائید می توانید نصاب معرفی شده از طرف آن فروشنده را برای نصب دوربین مدار بسته انتخاب نمائید که معمولا فروشنده تعهدی را نسبت به کار نصاب نداشته و خریدار را به صورت مستقیم با نصاب طرف می کنند که در این صورت به احتمال قوی در دریافت گارانتی دچار مشکل خواهید شد.

NASAB

در واقع ممکن است که قیمت خدمات نصب دوربین مدار بسته توسط نصاب شخصی کمی پایین تر باشد و قیمت خدمات نصب دوربین توسط شرکت ها کمی بیشتر دریافت گردد اما در مقابل شرکت های نصب دوربین مدار بسته به علت محدودیت های قانونی و امکان از بین رفتن شهرت شان، تعهد بیشتری در امر اجراء خواهند داشت.

در صورتی که شرکت انتخاب شده یک شرکت ثبت شده باشد، شما تقریبا ریسک کلاه برداری نخواهید داشت. در صورتی که یک فرد، می تواند به سادگی تعهدات خود را زیرپا گذاشته و امکان پیگرد قانونی نیز برای شما بسیار مشکل و دردسر ساز خواهد بود.

در واقع همانطور که توضیح داده شد، پس از اتمام عملیات نصب و تسویه حساب، نصاب هیچ تعهدی در قبال سیستم شما نخواهد داشت. اما در صورت انعقاد قرارداد نصب با یک شرکت معتبر شما می توانید از دریافت گارانتی مناسب اطمینان داشته باشید.

COMPA

کدام شرکت یا نصاب را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب شرکت یا نصاب دوربین بهتر است در اولین اقدام از تجارب دیگران در این زمینه استفاده نمائید و در واقع سعی کنید شرکت یا نصابی را انتخاب نمائید که از سوی دیگر مشتریان مورد تأیید قرار گرفته و یا معرفی گردیده شده باشد. بهترین گزینه برای اطمینان از نحوه عملکرد شرکت های معرفی شده در این زمینه، رجوع به رزومه کاری آنها خواهد بود توجه به این نکته که شرکت انتخابی تا چه حد توانسته پروژه های موفقی را انجام دهد بسیار مهم خواهد بود برای اطمینان بیشتر می توانید به نمونه پروژه های قبلی که آن شرکت انجام داده مراجعه و تحقیقات تکمیلی را داشته باشید. به همین منظور شرکت مهندسی آراد تصویر با سابقه ای درخشان و داشتن رزومه ای قوی در انجام پروژه های بیشمار در سطح کشور، با در اختیار داشتن تیم های بسیار مجرب و حرفه ای در زمینه نصب سیستم های حفاظتی آنالوگ و تحت شبکه آماده عقد قرارداد اجراء و نصب و راه اندازی و همچنین عقد قرارداد پشتیبانی بابت خدمات تأمین و نگهداری سیستم های حفاظتی در سطح کشور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید.

خواندن 2941 دفعه

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

دفتر مركزى شركت آراد تصوير

آدرس:تهران ،خیابان ولی عصر بالاتر از میدان ولی عصر،خیابان فرشید ، پلاك ٨ ، طبقه ۳ ، واحد۱۵

شماره تلفن های: ۸۸۸۰۶۹۵۰ - ۸۸۹۸۶۲۲۸ - ۸۸۹۸۶۲۲۷ - ۰۲۱ 

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • انتشارات نشر جنگل

  شرکت آراد تصویر دوربین های با کیفیتی برامون نصب کردند که هم قیمت خوبی داشت وهم از خدمات خوبی برخورداره خواستم تشکری کرده باشم.
 • داروسازی بهوزان

  دوربین هاتون خیلی خوب بود از نصب سریع و خوبتون ممنونیم.
 • هواپیمایی قشم

  پس از کلی جستجو شرکت آراد تصویر رو پیدا کردیم و با خرید دوربین هامون از این شرکت و عملکردش راضی هستیم.
 • ایران بورچین

  با اونکه یکسال از نصب دوربین هایی که برامون نصب کردید میگذره اما هنوز کیفیتش مثل روز اولشه خواستم تشکری کرده باشم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4